




Jordfreser StigaSRC 550 RB
5 590 kr

SRC 550 RB
5 590 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

STIGA SRC 550 RB roterende jordfres kombinerer komfort og manøvrerbarhet. SRC 550 RB drives av en firetakts bensinmotor med 125 cc (1,66 kW) med to gir (1 forover og 1 bakover), noe som gjør det mulig å bearbeide jorda i grønnsakshager og -åkre samtidig som man reduserer forflytningsprosessen med mindre energi. De fire rotorene (to på hver side) med en arbeidsbredde på 50 cm og en dybde på 20 cm sørger for at jordklumpene brytes tilstrekkelig opp, og jorda blandes godt og klargjøres for såing. Sidebeskyttelsesskivene gjør det mulig å bruke den roterende jordfreseren også i nærheten av trær. Høyden og vinkelen på håndtaket kan justeres for bedre brukerkomfort. SRC 550 RB har to forhjul for enkel transport.
Varemerke
Beskrivelse
STIGA SRC 550 RB roterende jordfres kombinerer komfort og manøvrerbarhet. SRC 550 RB drives av en firetakts bensinmotor med 125 cc (1,66 kW) med to gir (1 forover og 1 bakover), noe som gjør det mulig å bearbeide jorda i grønnsakshager og -åkre samtidig som man reduserer forflytningsprosessen med mindre energi. De fire rotorene (to på hver side) med en arbeidsbredde på 50 cm og en dybde på 20 cm sørger for at jordklumpene brytes tilstrekkelig opp, og jorda blandes godt og klargjøres for såing. Sidebeskyttelsesskivene gjør det mulig å bruke den roterende jordfreseren også i nærheten av trær. Høyden og vinkelen på håndtaket kan justeres for bedre brukerkomfort. SRC 550 RB har to forhjul for enkel transport.
Egenskaper
| Varemerke | STIGA |
|---|---|
| Art.Nr. | 212501022/14 |
| Høyde | 52 cm |
| Lengde | 75 cm |
| Effekt/prestering | 1660 W |
| Kraftkilde | Bensin |
| Antall Gir | 1+1 |
| Produkttype | Jordfreser |
| Vekt | 42 kg |
| Bredde | 52 cm |
| Arbeidsdybde | 20 cm |
| Arbeidsbredde | 50 cm |
| EAN-nr | 8008984628045 |
| Nobb | 48876024 |