Beskrivelse
Batteriadapter kompatibel med alle håndholdte verktøy i STIGAs 5- og 7-batterisystem. Perfekt å bruke sammen med batterisele BH 900e (som kjøpes separat).
Egenskaper
| Varemerke | STIGA |
|---|---|
| Art.Nr. | 277010008/ST1 |
| Kraftkilde | Batteri |
| Produkttype | Adapter |
| Bruksområde | DIY |
| Bredde | 160 mm |
| Garanti | 2 år |
| Lengde | 215 mm |
| Høyde | 100 mm |
| Spenning | 48 V |
| Vekt | 0,35 kg |
| Farge | Svart |
| EAN-nr | 8008984847989 |


