
Hagebørste Nilfisk
247 kr 412 kr
Spar 40 %
Kampanje

Hagebørste Nilfisk
247 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Tilbehør til Nilfisks høytrykksvaskere.
Med det rette tilbehøret til din høytrykksvasker er det mulig å holde alle ting rundt huset rent på en rask og enkel måte. Click&Clean systemet gjør det enkelt å koble til og fra tilbehør etter behov.
Egenskaper
| Varemerke | Nilfisk |
|---|---|
| Art.Nr. | 128470457 |
| Høyde | 134 mm |
| Lengde | 374 mm |
| Produkttype | Tilbehør |
| Vekt | 1,582 kg |
| Bredde | 280 mm |
| EAN-nr | 5703887118176 |
| Nobb | 47462705 |
