
O-Ring Sett Nilfisk
236 kr 394 kr
Spar 40 %
Kampanje

O-Ring Sett Nilfisk
236 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Tilbehør til Nilfisks høytrykksvaskere.
Egenskaper
| Varemerke | Nilfisk |
|---|---|
| Art.Nr. | 128500292 |
| Type | Tilbehør |
| Høyde | 52 mm |
| Lengde | 192 mm |
| Vekt | 0,046 kg |
| Bredde | 52 mm |
| EAN-nr | 5703887113829 |
| Nobb | 45711324 |
