
Vinkelrør NilfiskClick & Clean Justerbart
702 kr1 170 kr
Spar 40 %
Kampanje

Click & Clean Justerbart
702 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Hjemlevering
- Fri frakt!
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Justerbart vinkelrør er en av mange deler i Click&Clean systemet. Vinkelrøret er ideelt til bruk ved vanskelig tilgjengelige steder.
Kan justeres til en vinkel på 90 grader.
Med det rette tilbehøret til din høytrykksvasker er det mulig å holde alle ting rundt huset rent på en rask og enkel måte. Click&Clean systemet gjør det enkelt å koble til og fra tilbehør etter behov.
Egenskaper
| Varemerke | Nilfisk |
|---|---|
| Art.Nr. | 6411138 |
| Produkttype | Tilbehør |
| Bredde | 52 mm |
| Lengde | 184 mm |
| Høyde | 48 mm |
| Vekt | 0,206 kg |
| EAN-nr | 5701715255642 |
| Nobb | 23234891 |
