Beskrivelse
Bullerö Hvitt Lenestol er trendy hvitt og formet i henhold til klassisk skandinavisk møbeltradisjon. Bullerö er laget av FSC-merket kjernefuru i hvit lasur.
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Hillerstorp |
|---|---|
| Art.Nr. | 3840177 |
| Type | Lenestol |
| Materiale | Furu |
| Kolleksjon | Småland |
| Serie | Bullerö |
| Farge | Hvit |
| Sittedybde | 500 mm |
| Høyde | 790 mm |
| Sammenleggbar | Nei |
| Bredde | 690 mm |
| Sittehøyde | 320 mm |
| Sitehøyde | 320 mm |
| Dybde | 750 mm |
| Justerbar | Nei |
| EAN-nr | 7319073840172 |







