
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Solseng Nydala i aluminium og textilene.
Days
Kom i gang med utelivet med DAYS! Kolleksjonen gjør det enkelt å nyte under sommerhimmelen. Her finner du smarte møbler med både funksjon og design som passer der plassen noen ganger er liten, men opplevelsen alltid skal være stor. På balkongen i byen, den lille terrassen på landet eller nede ved brygga.
Spesifikasjon
Uttrekkbar: Nei
Serie: Nydala
Materialdetalj: Textilene; Teak
Materiale: Aluminium
Montering kreves: Nei
Justerbar: Ja
Sammenleggbar: Nei
Kom i gang med utelivet med DAYS! Kolleksjonen gjør det enkelt å nyte under sommerhimmelen. Her finner du smarte møbler med både funksjon og design som passer der plassen noen ganger er liten, men opplevelsen alltid skal være stor. På balkongen i byen, den lille terrassen på landet eller nede ved brygga.
Spesifikasjon
Uttrekkbar: Nei
Serie: Nydala
Materialdetalj: Textilene; Teak
Materiale: Aluminium
Montering kreves: Nei
Justerbar: Ja
Sammenleggbar: Nei
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Hillerstorp |
|---|---|
| Art.Nr. | 46074H |
| Farge | Hvit/Teak, Sand, Svart/Teak |
| Materiale | Tekstil/Aluminium, Textilene/Aluminium |
| Serie | Nydala |
| Type | Solseng, Solsäng |
| Lengde | 1970 mm |
| Bredde | 610 mm |
| Høyde | 765 mm |
| Sittedybde | 1190 mm |
| Justerbar | Ja |
| Sammenleggbar | Nei |
| Dybde | 310 mm |
| Kolleksjon | Days |
| Topptestet | Ja |
| Hjul | Nei |
| Sittehøyde | 310 mm |



