


























Solseng Venture HomeGoliath med gungfunktion
2 033 kr2 259 kr
Spar 10 %
Kampanje

Goliath med gungfunktion
2 033 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Solseng med gyngefunksjon fra Venture Home for to, med sort ramme og sort stoff, inkludert to mindre puter i sort. Enkel montering er nødvendig.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 9569-888 |
| Farge | Sort |
| Materiale | Stål/Polyester |
| Serie | Goliath |
| Type | Solseng |
| Bredde | 2000 mm |
| Høyde | 480 mm |
| Sammenleggbar | Nei |
| Dybde | 1800 mm |
| Montering | Ja |
| Bruksområde | Utendørs |
| Hjul | Nej |
| EAN-nr | 7350107081017 |
