
Solseng Venture HomeMassimo Utendørs
fra2 420 krfra2 689 kr
Spar 10 %
Kampanje
39h igjen!
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Massimo lounge stol er en elegant og funksjonell utemøbel som kombinerer stilren design med høy komfort. Denne solsengen, i en behagelig svart farge, er laget med en sete i slitesterk textilene og en robust ramme i stål, noe som gjør den perfekt for alle utemiljøer.
Med en justerbar ryggstøtte kan du enkelt justere høyden for å finne den beste posisjonen for avslapning. Massimo loungestol er den perfekte kombinasjonen av moderne design og praktiske funksjoner - et møbel som løfter uteplassen din og inviterer til behagelige stunder i solen.
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Farge | Beige, Black |
| Materiale | Steel/Textilene |
| Serie | Massimo |
| Produkttype | Solseng |
| Sammenleggbar | Nei |
| Kolleksjon | Outdoor 25 |
| Dybde | 189 cm |
| Høyde | 97 cm |
| Bruksområde | Utendørs |
| Bredde | 60 cm |


