





Solseng Venture HomeMexicoSort
3 425 kr/st4 029 kr/stPris/pk 6 850
Spar 15 %
Kampanje
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Solsengen Mexico fra Venture Home er laget av aluminium og textilene. Mexico er justerbar i ryggen og er fantastisk for å bare nyte solen og slappe av.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 9294-408 |
| Farge | Sort |
| Materiale | Textilene/Aluminium |
| Serie | Mexico |
| Type | Solseng |
| Bredde | 610 mm |
| Høyde | 430 mm |
| Sittedybde | 460 mm |
| Justerbar | Nei |
| Sammenleggbar | Nei |
| Dybde | 2080 mm |
| Vekt | 14 kg |
| Montering | Ja |
| Bruksområde | Utendørs |
| Sittehøyde | 430 mm |
| Tykkelse | 50 mm |
| Hjul | Nej |
| EAN-nr | 7350107082021 |
