
Solstol Venture HomeSherman 2-pk
fra 827 kr/stfra 919 kr/stPris/pk 1 654
Spar 10 %
Kampanje
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Solstol Sherman fra Venture Home. Sherman kombinerer stil med komfort og er det perfekte stedet for et øyeblikk av avslapning. Stolen er laget av svart stål og har puter med et trekk i polyester. Ingen montering er nødvendig. Selges i 2-pakning.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 1013-408VD |
| Farge | Sort, Sort/Grå |
| Materiale | Stål/PVC/Polyester |
| Serie | Sherman |
| Type | Solstol |
| Sammenleggbar | Ja |
| Bruksområde | Utendørs |
| Rygghøyde | 77 cm |
| Dybde | 83 cm |
| Høyde | 88 cm |
| Sittedybde | 37 cm |
| Sitehøyde | 44 cm |
| Sittebredde | 61 cm |
| Hjul | Nej |
| Bredde | 62 cm |
| Trekkfarge | Grå |


