










Lagerbod PalmakoLeif 4,5 m2Ubehandlet
14 392 kr17 990 kr
Spar 20 %
Kampanje
Produkttype
Farge: Obehandlad

Leif 4,5 m2
Ubehandlet14 392 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
En praktisk redskapsbod med skråtak til oppbevaring av hageredskaper, plenklipper, hageputer m.m. Boden er produsert i pre-fabrikkerte veggelementer, og er enkel å montere. Doble dører i front gjør det enkelt å få inn større ting som hagemaskiner og hagemøbler.
Leveres som byggesett inkludert gulv og alt av festemidler. Valgfritt taktekke kjøpes separat. Boden leveres ubehandlet, og vi anbefaler å overflatebehandle den i ønskede farger umiddelbart etter montering for å beskytte treverket mot fukt, sopp m.m. Husk å male døra på begge sider.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 101081 |
| Produkttype | Förråd |
| Materiale | Trä |
| Lengde | 2680 mm |
| Høyde | 2300 mm |
| Veggtykkelse | 16 mm |
| Gulvflate | 4,2 |
| Bredde | 1700 mm |
| Farge | Obehandlad |
| Takdesign | Pulpettak |
| Veranda | Nei |
| Areal | 4,6 m² |
| EAN-nr | 4743142010587 |
| Nobb | 53101913 |



