










Lagerbod PalmakoStig 8,4 m2 (inv. 8,2 m2)Ubehandlet
27 192 kr33 990 kr
Spar 20 %
Kampanje
Produkttype
Farge: Ubehandlet

Stig 8,4 m2 (inv. 8,2 m2)
Ubehandlet27 192 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Lagerboden Stig fra Palmako av prefabrikkerte veggblokker i skandinavisk design. Boden gir god oversikt og oppbevaring samtidig som det skaper et moderne uttrykk i uterommet. Isolert dobbel dør med ekte lås. Leveres i komplett byggesett av ferdige veggelementer og med alle nødvendige fester. Andre detaljer er ferdigkuttet slik at det enkelt kan settes sammen.
Varemerke
Beskrivelse
Lagerboden Stig fra Palmako av prefabrikkerte veggblokker i skandinavisk design. Boden gir god oversikt og oppbevaring samtidig som det skaper et moderne uttrykk i uterommet. Isolert dobbel dør med ekte lås. Leveres i komplett byggesett av ferdige veggelementer og med alle nødvendige fester. Andre detaljer er ferdigkuttet slik at det enkelt kan settes sammen.
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 110073 |
| Farge | Ubehandlet |
| Produkttype | Lagerbod |
| Materiale | Gran |
| Serie | Stig |
| Høyde | 2500 mm |
| Lengde | 3480 mm |
| Bredde | 2390 mm |
| Areal | 8,4 m² |
| Garanti | 5 år |
| EAN-nr | 4743142004142 |
| Nobb | 60052015 |





