










Redskapsbod PalmakoLeif 3,1 m2Ubehandlet
11 192 kr13 990 kr
Spar 20 %
Kampanje
53h igjen!
Type
Farge: Ubehandlet

Leif 3,1 m2
Ubehandlet11 192 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Leif er en praktisk redskapsbod med skråtak til oppbevaring av hageredskaper, plenklipper, hageputer m.m. Boden er produsert i pre-fabrikkerte veggelementer, og er enkel å montere. Doble dører i front gjør det enkelt å få inn større ting som hagemaskiner og hagemøbler.
Leveres som byggesett inkludert gulv og alt av festemidler. Valgfritt taktekke kjøpes separat.
Boden leveres ubehandlet, og vi anbefaler å overflatebehandle den i ønskede farger umiddelbart etter montering for å beskytte treverket mot fukt, sopp m.m. Husk å male døra på begge sider.
Boden leveres ubehandlet, og vi anbefaler å overflatebehandle den i ønskede farger umiddelbart etter montering for å beskytte treverket mot fukt, sopp m.m. Husk å male døra på begge sider.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 101071 |
| Type | Redskapsbod |
| Materiale | Tre |
| Veggtykkelse | 16 mm |
| Gulvflate | 3,1 m2 |
| Farge | Ubehandlet |
| Takdesign | Pulttak |
| Veranda | Nei |
| Lengde | 1830 mm |
| Høyde | 2300 mm |
| Bredde | 1700 mm |
| Areal | 3,2 m2 |
| EAN-nr | 4743142011973 |
| Nobb | 53345346 |




