







Carport PalmakoKarl 23,1 m2Ubehandlet tre
15% MED KODE: VÅR15%
38 990 kr

Karl 23,1 m2
Ubehandlet tre38 990 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Spesialtransport
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Frittstående carport med flatt tak
Konstruksjon i limtre.
Snølast 200 kg/m2.
Leveres som byggesett inkludert alt av festemidler.
Leveres ubehandlet uten taktekke.
Leveres ubehandlet, og vi anbefaler overflatebehandle den i ønskede farger umiddelbart etter montering for å beskytte treverket mot fukt, sopp m.m.
Konstruksjon i limtre.
Snølast 200 kg/m2.
Leveres som byggesett inkludert alt av festemidler.
Leveres ubehandlet uten taktekke.
Leveres ubehandlet, og vi anbefaler overflatebehandle den i ønskede farger umiddelbart etter montering for å beskytte treverket mot fukt, sopp m.m.
Varemerke
Beskrivelse
Frittstående carport med flatt tak
Konstruksjon i limtre.
Snølast 200 kg/m2.
Leveres som byggesett inkludert alt av festemidler.
Leveres ubehandlet uten taktekke.
Leveres ubehandlet, og vi anbefaler overflatebehandle den i ønskede farger umiddelbart etter montering for å beskytte treverket mot fukt, sopp m.m.
Konstruksjon i limtre.
Snølast 200 kg/m2.
Leveres som byggesett inkludert alt av festemidler.
Leveres ubehandlet uten taktekke.
Leveres ubehandlet, og vi anbefaler overflatebehandle den i ønskede farger umiddelbart etter montering for å beskytte treverket mot fukt, sopp m.m.
Produktbeskrivelse
- 120x120 mm stolper
- Takbord med not og fjær
- Monteringssett
- Sterke støtter av behandlet tre
- Mulig å bygge under 2,5 m
OBS! Takbelegg og gulv er ikke inkludert i leveransen.
Mål
Utvendig areal: 27,4m2
Innvendig areal: 23,1 m2
Snølast 200 kg/m2
Vi gjør oppmerksom på at denne type bygg ikke har samme snølastdimensjonering som et bolighus.
Ved større snømengder og / eller våt, tung snø skal taket måkes.
- 120x120 mm stolper
- Takbord med not og fjær
- Monteringssett
- Sterke støtter av behandlet tre
- Mulig å bygge under 2,5 m
OBS! Takbelegg og gulv er ikke inkludert i leveransen.
Mål
Utvendig areal: 27,4m2
Innvendig areal: 23,1 m2
Snølast 200 kg/m2
Vi gjør oppmerksom på at denne type bygg ikke har samme snølastdimensjonering som et bolighus.
Ved større snømengder og / eller våt, tung snø skal taket måkes.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 101025 |
| Produkttype | Enkel carport |
| Materiale | Tre |
| Veggtykkelse | 120x120 mm |
| Gulvflate | 23,1 |
| Serie | Karl |
| Farge | Ubehandlet Tre |
| Takdesign | Platt tak |
| Lengde | 3150 mm |
| Høyde | 2320 mm |
| Max Snølast | 3,4 kg/m² |
| Areal | 27,4 m² |
| Bredde | 7320 mm |
| EAN-nr | 4743142005866 |
| Nobb | 54376064 |




