






Hurtigkomposter BiolanEco 220 LMørkegrå
7 847 kr
Prispresset

Eco 220 L
Mørkegrå7 847 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Hurtigkompostoren Biolan Eco 220 L er utviklet for kompostering av kjøkkenavfall hele året. Gjennom effektiv ventilasjon reduseres behovet for omrøring, noe som gjør komposteringen enklere.
Egenskaper
| Varemerke | Biolan |
|---|---|
| Art.Nr. | 850002 |
| Farge | Mørkegrå |
| Dybde | 800 mm |
| Høyde | 1150 mm |
| Produsentens Art.Nr. | 70579110 |
| Materiale | Isolert PE-plast |
| Serie | Eco |
| Produkttype | Hurtigkomposter |
| Volym | 220 l |
| Vekt | 30 kg |
| Bredde | 730 mm |
| Garanti | 20 år |
| EAN-nr | 6411960057913 |
