




Innerdør Bygg1Stil 1 FuruBxH: 80x200 (dørbladmål: 72,5x194)
4 939 kr7 013 kr
Spar 30 %
Kampanje
Vi har prisgaranti og produktrådgivning!
?
Ring / send e-post til oss. Bredde Modulmål
Høyde Modulmål

Stil 1 Furu
BxH: 80x200 (dørbladmål: 72,5x194)4 939 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 6-8 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Innerdør Bygg1 Stil1 Furu er en elegant, klassisk innerdør med ett stort speil.
Eksklusive innerdører som er av høyeste kvalitet og er å anse som et flott møbel.
Dørene er oppbygd med laminert ramtre 12 cm i side og topp, og med 17 cm nede. Dette gjør at de har en suveren stabilitet.
Alle dørene leveres i ulike varianter: Enfløya, tofløya, dør med sidefelt, tette, med glassfelt og som skyvedør.
Med innfelt glass øker romfølelsen og lyset flyter fritt mellom rommene. Skyvedører er plassbesparende og praktisk.
- Laminert ramtre (12cm), bredere ramtre nede (17cm)
- Speil av krysslagt furu
- Blank låskasse (ASSA 2014) og blanke snap-in beslag
- Glassdørene har 4mm herdet sikkerhetsglass
- Klart glass er standard, men dørene kan også skaffes med frostet, sotet og katedralglass
OBS! Målene er modulmål.
Karmsett og håndtak følger ikke med, dette må bestilles som tillegg.
Disse dørene anbefales i kombinasjon med karm med dempelist.
Dørene er oppbygd med laminert ramtre 12 cm i side og topp, og med 17 cm nede. Dette gjør at de har en suveren stabilitet.
Alle dørene leveres i ulike varianter: Enfløya, tofløya, dør med sidefelt, tette, med glassfelt og som skyvedør.
Med innfelt glass øker romfølelsen og lyset flyter fritt mellom rommene. Skyvedører er plassbesparende og praktisk.
- Laminert ramtre (12cm), bredere ramtre nede (17cm)
- Speil av krysslagt furu
- Blank låskasse (ASSA 2014) og blanke snap-in beslag
- Glassdørene har 4mm herdet sikkerhetsglass
- Klart glass er standard, men dørene kan også skaffes med frostet, sotet og katedralglass
OBS! Målene er modulmål.
Karmsett og håndtak følger ikke med, dette må bestilles som tillegg.
Disse dørene anbefales i kombinasjon med karm med dempelist.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Bygg1 |
|---|---|
| Art.Nr. | 55801366 |
| Bredde Modulmål | 80 cm |
| Høyde Modulmål | 200 cm |
| Bredde Dørblad | 72,5 cm |
| Høyde Dørblad | 194 cm |
| Serie | Stil |
| Farge | Furu |
| Låskasse | 2014 |
| Hengsling | Vendbar |
| Tykkelse | 40 mm |
| Håndtak & sylinder | Nei |
| Produkttype | Innerdør |
| Glass | Nei |
| Design | Fyllingsdør |
| Stil | Moderne |
| EAN-nr | 7070526195187 |
| Nobb | 55801366 |
