


Grind PalmakoKelda 8
fra 456 krfra 570 kr
Spar 20 %
Kampanje
52h igjen!
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Port til gjerde Kelda 8
90x80 cm.
Finnes i hvitmalt og grønn trykkimpregnert utførelse.
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Bredde | 90 cm |
| Serie | Kelda |
| Materiale | Gran |
| Høyde | 80 cm |
| Type | Grind |
| Treslag | Gran |
| Garanti | 5 år |
| Dybde | 3,5 cm |
| Vekt | 11 kg |
| Farge | Grønn trykkimpregnert, Hvitmalt |
