


Grind PalmakoKelda 8Grønn Trykkimpregnert
456 kr 570 kr
Spar 20 %
Kampanje
Farge

Kelda 8
Grønn Trykkimpregnert 456 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Port til gjerde Kelda 8
90x80 cm.
Leveres i grønn trykkimpregnert utførelse.
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 108333 |
| Farge | Grønn trykkimpregnert |
| Dybde | 3,5 cm |
| Høyde | 80 cm |
| Vekt | 11 kg |
| Bredde | 90 cm |
| Materiale | Gran |
| Serie | Kelda |
| Produkttype | Grind |
| Treslag | Gran |
| Garanti | 5 år |
| EAN-nr | 4743142060957 |
| Nobb | 55286397 |
