


Velg Farge
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Port til gjerde Luise 10
90x100 cm.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Materiale | Gran |
| Serie | Luise |
| Produkttype | Grind |
| Treslag | Gran |
| Garanti | 5 år |
| Dybde | 3,5 cm |
| Høyde | 100 cm |
| Vekt | 7 kg |
| Bredde | 90 cm |
| Farge | Grønn trykkimpregnert, Hvitmalt |

