



Port PalmakoKelda10 90X100 cm HvitmaltHvitmalt
15% MED KODE: VÅR15%
1 040 kr

Kelda10 90X100 cm Hvitmalt
Hvitmalt1 040 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Hvitmalt port som passer til gjerde Kelda 10
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 107907 |
| Farge | Hvitmalt |
| Materiale | Gran |
| Serie | Kelda 10 |
| Produkttype | Grind |
| Treslag | Gran |
| Garanti | 5 år |
| Dybde | 3,5 cm |
| Høyde | 100 cm |
| Vekt | 13 kg |
| Bredde | 90 cm |
| EAN-nr | 4743142059173 |
| Nobb | 55288312 |

