



Port PLUSRondo Enkel med Beslag
fra2 239 kr
utvalgte på
Kampanje
Velg Farge
Velg Høyde
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 2 075 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Port som passer til Rondo levegger.
Rondo levegger kommer i to farger og ulike varianter med skrå og horisontale gjerdeelementer. De passer til ulike hager med forskjellige behov for farge og høyde. Valg av variant kan gi både ly, innsyn og bidra til å fremheve hagestilen.
Rondo levegger kommer i to farger og ulike varianter med skrå og horisontale gjerdeelementer. De passer til ulike hager med forskjellige behov for farge og høyde. Valg av variant kan gi både ly, innsyn og bidra til å fremheve hagestilen.
Egenskaper
- Ramme: 44×90 mm limtre
- Bueramme: Limtre
- Lameller: 7×70 mm
- Staver: 23×28 mm
- Loddrett stav i toppen: 15×23 mm
- Skråstilte staver: 10×68 mm
- Samlet med: Rustfrie skruer/slagskruer
- Tilbehør: Stolper
Varenr. består av:
Port og dørbeslag inkl. bolter/skruer (varenr. 2403-1).
Husk å ta hensyn til gjerdets modulmål. 'Breddemålet' er avstanden mellom stolpene. I dette målet er det tatt hensyn til monteringsbraketter. Siden bredden kan variere noen få millimeter på grunn av svingende fuktighet i treet, anbefaler vi å veksle mellom stolper og gjerde ved montering, og ikke montere alle stolpene på forhånd. Dette gjelder også hvis du velger en annen type brakett enn den anbefalte.
- Ramme: 44×90 mm limtre
- Bueramme: Limtre
- Lameller: 7×70 mm
- Staver: 23×28 mm
- Loddrett stav i toppen: 15×23 mm
- Skråstilte staver: 10×68 mm
- Samlet med: Rustfrie skruer/slagskruer
- Tilbehør: Stolper
Varenr. består av:
Port og dørbeslag inkl. bolter/skruer (varenr. 2403-1).
Husk å ta hensyn til gjerdets modulmål. 'Breddemålet' er avstanden mellom stolpene. I dette målet er det tatt hensyn til monteringsbraketter. Siden bredden kan variere noen få millimeter på grunn av svingende fuktighet i treet, anbefaler vi å veksle mellom stolper og gjerde ved montering, og ikke montere alle stolpene på forhånd. Dette gjelder også hvis du velger en annen type brakett enn den anbefalte.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | PLUS |
|---|---|
| Dybde | 44 mm |
| Bredde | 100 cm |
| Farge | Antrasittgrå RAL 7016, Trykkimpregnert |
| Høyde | 107, 145 cm |
| Materiale | Furu/Gran |
| Serie | Rondo |
| Overflate | Soppbehandlet og grunnmalt, Trykkimpregnert |
| Produkttype | Port |


