


Port PLUSSilence Enkel med Beslag
fra3 442 krfra4 049 kr
Spar 15 %
Kampanje
66h igjen!
Velg Farge
Velg Høyde
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 2 075 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Inspirasjonen til Silence-serien er hentet fra markeringene på klassiske vinduslemmer.
De små hullene i gjerdet gir en følelse av åpenhet, samtidig som kombinasjonen av smale lameller og bredere stolper skaper et mer privat rom hvor man likevel kan følge med på aktiviteter på den andre siden.
Egenskaper:
- Siderammer: 34×90 mm omsluttende
- Topp- og bunnramme: 34×68 mm
- Bekledning: 11,5×120 mm
- Listverk: 11,5×28 mm
- Skråstiver: 11,5×28 mm
- Monteres med: Dybler/slagskruer i rustfritt stål
Varen består av:
Enkel dør og dørbeslag inkl. bolter/skruer (2403-1).
Egenskaper:
- Siderammer: 34×90 mm omsluttende
- Topp- og bunnramme: 34×68 mm
- Bekledning: 11,5×120 mm
- Listverk: 11,5×28 mm
- Skråstiver: 11,5×28 mm
- Monteres med: Dybler/slagskruer i rustfritt stål
Varen består av:
Enkel dør og dørbeslag inkl. bolter/skruer (2403-1).
Egenskaper
| Varemerke | PLUS |
|---|---|
| Sertifisering | FSC 100% |
| Materiale | Furu/Gran |
| Serie | Silence |
| Overflate | Soppbehandlet og grunnmalt |
| Form bord | Rektangulær |
| Produkttype | Port |
| Dybde | 34 mm |
| Bredde | 100 cm |
| Farge | Sort RAL 9005, Umbra grå RAL 7022 |
| Høyde | 110, 140, 170 cm |


