




Port PLUSToyko Enkel med BeslagUmbra-grå RAL 7022, 100x180 cm
4 193 kr4 659 kr
Spar 10 %
Kampanje
Farge: Umbra grå RAL 7022
Høyde

Toyko Enkel med Beslag
Umbra-grå RAL 7022, 100x180 cm4 193 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 2 075 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Tokyo-serien er inspirert av den japanske estetikken, preget av ro og strenghet. En vakkert og trendy port med smale, langsgående lister. Det japanskinspirerte gjerdet er ideelt rundt en terrasse eller som romdeler i hagen der du ønsker en liten krok med fred og ro i uterommet.
Egenskaper:
- Dørkarm: 42×90 mm falset
- Lister: 15×44 mm
- Skråstiver: 28×90 mm
- Avstand mellom listene: 21 mm
- Monteres med: Slagskruer i rustfritt stål
Varen består av:
Enkeltport og portbeslag inkl. bolter/skruer (varenr. 2404-1).
- Dørkarm: 42×90 mm falset
- Lister: 15×44 mm
- Skråstiver: 28×90 mm
- Avstand mellom listene: 21 mm
- Monteres med: Slagskruer i rustfritt stål
Varen består av:
Enkeltport og portbeslag inkl. bolter/skruer (varenr. 2404-1).
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | PLUS |
|---|---|
| Art.Nr. | 174220-22 |
| Farge | Umbra grå RAL 7022 |
| Høyde | 180 cm |
| Sertifisering | FSC 100% |
| Materiale | Furu/Gran |
| Serie | Tokyo |
| Overflate | Soppbehandlet og grunnmalt |
| Form bord | Rektangulær |
| Type | Port |
| Dybde | 44 mm |
| Bredde | 100 cm |
| EAN-nr | 5703393744470 |



