










Endestolpe Skotte GardenUtsikt
899 kr1 199 kr
Spar 25 %
Kampanje
HjørnestolpeHjørnestolpe Skotte Garden Utsikt?979 kr
MellomstolpeMellomstolpe Skotte Garden Utsikt?979 kr
RekkverkHåndløper Skotte Garden Utsikt/Modernt Rett?487 kr
PortaltrekkRekkverkslokk Skotte Garden Utsikt/Modernt?229 kr/pk
RekkverksskjøtRekkverksskjøt Rett Skotte Garden Utsikt/Modernt?161 kr
GrindGlassplate Skotte Garden Utsikt?359 kr

Utsikt
899 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Design ditt glassrekkverk akkurat slik du ønsker det med disse tilpassbare stolpene i Utsikt-serien fra Skotte Garden. Ved å bruke våre hjørne-, midt- og endestolper sammen med våre slitesterke glassplater, kan du enkelt montere det rekkverket du ønsker. Denne endestolpen er nødvendig for å få en stabil konstruksjon og et rekkverk som står stødig i mange år. Når du kjøper dette produktet, er det inkludert en rekkverkskonsoll, plate, hette og to holdere for glassplaten.
Varemerke
Beskrivelse
Design ditt glassrekkverk akkurat slik du ønsker det med disse tilpassbare stolpene i Utsikt-serien fra Skotte Garden. Ved å bruke våre hjørne-, midt- og endestolper sammen med våre slitesterke glassplater, kan du enkelt montere det rekkverket du ønsker. Denne endestolpen er nødvendig for å få en stabil konstruksjon og et rekkverk som står stødig i mange år. Når du kjøper dette produktet, er det inkludert en rekkverkskonsoll, plate, hette og to holdere for glassplaten.
Egenskaper
| Varemerke | Skotte Garden |
|---|---|
| Art.Nr. | 102050 |
| Bredde | 160 mm |
| Produkttype | Gjerde |
| Materiale | Rustfritt Ss316 |
| Lengde | 1020 mm |
| Serie | Utsikt |
| Høyde | 120 mm |
| Farge | Sølv |





