
Glassgjerde PLUSSotet Gråsort 90 x 91 cm
fra1 504 krfra1 769 kr
Spar 15 %
Kampanje
Velg Design
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 2 075 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Glasstaket har et elegant og moderne utseende som passer til den nordiske og minimalistiske stilen. Det bevarer utsikten, lyset og atmosfæren, samtidig som det gir ly og sikkerhet.
Lett å vedlikeholde og krever bare vasking når det er nødvendig, akkurat som vinduene dine.
Egenskaper
| Varemerke | PLUS |
|---|---|
| Art.Nr. | 175498-1P |
| Farge | Grå/Sort |
| Overflate | Glatt |
| Type | Glassgjerde |
| Dybde | 0,6 cm |
| Høyde | 91 cm |
| Bredde | 90 cm |
| Design | Härdat Glas, Laminerat Glas |
