





Glassrekkverk Jabotil Glassrekkverk Bertil 110x85Frostet glass
2 564 kr3 419 kr
Spar 25 %
Kampanje
Materiale

til Glassrekkverk Bertil 110x85
Frostet glass2 564 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Glass til glassrekkverk Bertil fra Jabo.
Velg antall håndtak avhengig av hvor mange glass du trenger til rekkverket ditt, og deretter det riktige antall endestolper, midtstolper og eventuelt hjørnestolper.
Ta hensyn til:
Til et rekkverk med 2 glass trenger du 2 endestolper, 1 midtstolpe og 2 håndtak
Til et rekkverk med 3 glass trenger du 2 endestolper, 2 midtstolper eller hjørnestolpe, og 3 håndtak
Til et rekkverk med 4 glass trenger du 2 endestolper, 3 midtstolper eller hjørnestolpe, og 4 håndtak osv.
Laminert glass
Laminert glass består av flere glasskiver med en pvb-folie mellom glassene. Folien gjør ruten seig og vanskelig å bryte gjennom, og holder glasset sammen hvis det går i stykker.
Merk! Glasset er tonet
Ta hensyn til:
Til et rekkverk med 2 glass trenger du 2 endestolper, 1 midtstolpe og 2 håndtak
Til et rekkverk med 3 glass trenger du 2 endestolper, 2 midtstolper eller hjørnestolpe, og 3 håndtak
Til et rekkverk med 4 glass trenger du 2 endestolper, 3 midtstolper eller hjørnestolpe, og 4 håndtak osv.
Laminert glass
Laminert glass består av flere glasskiver med en pvb-folie mellom glassene. Folien gjør ruten seig og vanskelig å bryte gjennom, og holder glasset sammen hvis det går i stykker.
Merk! Glasset er tonet
Egenskaper
| Varemerke | Jabo |
|---|---|
| Art.Nr. | 3616 |
| Materiale | Frostet glass |
| Vekt | 19 kg |
| Farge | Transparent |
| Serie | Bertil |
| Type | Rekkverk |
| Høyde | 85 cm |
| Bredde | 110 cm |
| EAN-nr | 7393290036167 |
