


Glassrekkverk PLUS174x44Trykkimpregnert
849 kr 999 kr
Spar 15 %
Kampanje
Farge

174x44
Trykkimpregnert 849 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 2 075 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Glassrekkverk fra PLUS i 6 mm herdet glass. Leveres med beslag og glasslist.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | PLUS |
|---|---|
| Art.Nr. | 17767-1 |
| Bredde | 446 mm |
| Farge | Trykkimpregnert på glass |
| Dybde | 6 mm |
| Materiale | Tre/Glass |
| Serie | Klink |
| Type | Rekkverk |
| Høyde | 1740 mm |
| EAN-nr | 5703393177674 |
