



Glassrekkverk PLUS90x91 Frostet
fra2 532 kr
Prispresset
Velg Design
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 2 075 kr
Beskrivelse
Glassrekkverk fra PLUS i 8 mm laminert glass. Inkludert 4 beslag.
Egenskaper
| Varemerke | PLUS |
|---|---|
| Bredde | 900 mm |
| Type | Glassrekkverk |
| Materiale | Glass |
| Glasstykkelse | 8 mm |
| Høyde | 910 mm |
| Vekt | 15,2 kg |
| Glass | Frostet glass |
| Design | Runde beslag, Standard beslag |
