




Glassrekkverk PLUS90x91 FrostetStandard beslag
2 532 kr2 979 kr
Spar 15 %
Kampanje
Design

90x91 Frostet
Standard beslag2 532 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 2 075 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Glassrekkverk fra PLUS i 8 mm laminert glass. Inkludert 4 beslag.
Egenskaper
| Varemerke | PLUS |
|---|---|
| Art.Nr. | 175397-1 |
| Bredde | 900 mm |
| Design | Standard beslag |
| Høyde | 910 mm |
| Glasstykkelse | 8 mm |
| Vekt | 15,2 kg |
| Glass | Frostet glass |
| Materiale | Glass |
| Type | Glassrekkverk |
| EAN-nr | 5703393731708 |
