Beskrivelse
Frostet glassrekkverk fra PLUS laget av 6 mm herdet glass. Glassrekkverket bør ikke brukes på en høyde siden glasset ikke er laminert og fallfare er tilstede.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | PLUS |
|---|---|
| Art.Nr. | 175365-1 |
| Bredde | 900 mm |
| Produkttype | Rekkverk |
| Materiale | Herdet Glass |
| Høyde | 1270 mm |
| Dybde | 6 mm |
| EAN-nr | 5703393729071 |




