





Håndløper Skotte GardenUtsikt/Modernt Rett
649 kr
ÄndstolpeEndestolpe Skotte Garden Utsikt?1 199 kr
MellanstolpeMellomstolpe Skotte Garden Utsikt?1 399 kr
HörnstolpeHjørnestolpe Skotte Garden Utsikt?1 399 kr
GrindGlassplate Skotte Garden Utsikt?399 kr
RäckeslockRekkverkslokk Skotte Garden Utsikt/Modernt?229 kr/pk
RäckesskarvRekkverksskjøt Rett Skotte Garden Utsikt/Modernt?179 kr
ÄndbitHåndløper Skotte Garden Ändbit Utsikt/Modernt Rett?269 kr

Utsikt/Modernt Rett
649 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Rett håndrekkverk i rustfritt stål, som passer til glassrekkverkene i serien Utsikt og Moderne fra Skotte Garden. Rekkverket har forhåndsborrede hull og er derfor enkelt å montere oppå glassplaten.
Egenskaper
| Varemerke | Skotte Garden |
|---|---|
| Art.Nr. | 102054 |
| Bredde | 42 mm |
| Farge | Sølv |
| Materiale | Rustfritt Ss320 |
| Serie | Utsikt |
| Type | Gjerde |
| Høyde | 42 mm |
| Lengde | 1300 mm |







