


Rekkverkslokk Skotte GardenUtsikt/Modernt
229 kr/pk
MellanstolpeMellomstolpe Skotte Garden Utsikt?1 399 kr
HörnstolpeHjørnestolpe Skotte Garden Utsikt?1 399 kr
GrindGlassplate Skotte Garden Utsikt?399 kr
HandräckeHåndløper Skotte Garden Utsikt/Modernt Rett?649 kr
RäckesskarvRekkverksskjøt Rett Skotte Garden Utsikt/Modernt?179 kr
ÄndstolpeEndestolpe Skotte Garden Utsikt?1 199 kr

Utsikt/Modernt
229 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Rekkverkslokk i rustfritt stål som passer til seriene Utsikt og Moderne fra Skotte Garden. Dekker synlige ender på håndrekkverket og gir en pen avslutning på rekkverket ditt. Leveres i 2-pakning.
Egenskaper
| Varemerke | Skotte Garden |
|---|---|
| Art.Nr. | 102055 |
| Bredde | 110 mm |
| Farge | Sølv |
| Materiale | Rustfritt Ss322 |
| Serie | Utsikt |
| Type | Gjerde |
| Høyde | 50 mm |
| Lengde | 185 mm |






