











Renovasjonsskjul Skotte GardenDubbel
2 450 kr6 999 kr
Spar 65 %
Kampanje
27h igjen!

Dubbel
2 450 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Ramm inn dine søppelbøtter med dette stilrene og moderne skjoldet for søppelbøtter. Selv om skjoldet kun omgir søppelbøttenes sider, er det fortsatt enkelt å åpne lokkene på søppelbøttene og rulle dem ut fra deres plass.
Egenskaper
- Beskyttelse mot både dårlig vær og solskinn- Enkel å montere- Vedlikeholdsfri- Knockdown
- Beskyttelse mot både dårlig vær og solskinn- Enkel å montere- Vedlikeholdsfri- Knockdown
Egenskaper
| Varemerke | Skotte Garden |
|---|---|
| Art.Nr. | 104011 |
| Farge | Hvit |
| Materiale | Stål |
| Serie | Värna |
| Type | Søppelbøttebeskyttelse |
| Høyde | 150 mm |
| Lengde | 1160 mm |
| Bredde | 1000 mm |
| EAN-nr | 7350125471050 |

