
Yrkesstige Alu-StigenEnkelHøyde 3,0 m, 10 Trinn
1 519 kr1 899 kr
Spar 20 %
Kampanje
53h igjen!
Høyde

Enkel
Høyde 3,0 m, 10 Trinn1 519 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Kraftig og solid yrkesstige fra Alu-Stigen med lukket vangeprofil, skråstilte trinn med riflet overflate, vinkler på stigen for bedre stabilitet og stigesko i gummi for bedre feste. Testet og godkjent etter EN131.
NB! Stigefot skal brukes på stiger over 3 m (må bestilles som tillegg).
NB! Stigefot skal brukes på stiger over 3 m (må bestilles som tillegg).
Spesifikasjon
- Lengde stige: 2,99 m
- Antall trinn: 10
- Bredde stige: 42 cm
- Lengde stige: 2,99 m
- Antall trinn: 10
- Bredde stige: 42 cm
Egenskaper
| Varemerke | Alu-stigen |
|---|---|
| Art.Nr. | 8103 |
| Høyde | 299 cm |
| Bredde | 42 cm |
| Antall Trinn | 10 st |
| Materiale | Aluminium |
| Type | Stige |
| Vekt | 8 kg |
| Farge | Aluminium |
| Serie | Proff/Hobby |
| EAN-nr | 7071500006208 |
| Nobb | 26714196 |

