


Skjøteledning Profagfor ProSmart 2.0L: 1,05m
339 kr
Prispresset
Lengde
Beskrivelse
Ekstra tilkoblingsledning for kobling mellom ProSmart 2.0 vamefolie og ProSmart 2.0 kontroller PST50 Standard og WiFi.
Egenskaper
| Varemerke | Profag |
|---|---|
| Art.Nr. | 101509 |
| Type | Tilkoblingsledning |
| Lengde | 1,05 m |
| Spenning | 230 V |
| Antall | 1 stk/pakke |
| Tykkelse | 5 mm |
| EAN-nr | 7071425900179 |
| Nobb | 60038235 |

