


Gulvvarmefolie PergoQuickHeat0,6 x 7 m (4,2 m²/frp)
2 599 kr
Bredde
Lengde

QuickHeat
0,6 x 7 m (4,2 m²/frp)2 599 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 3-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
QuickHeat gulvvarmefolie fra Pergo. Den enkle og smarte måten å nyte gulvvarme på. Bare rull ut QuickHeat-foliene og klikk dem sammen. Monter deretter termostaten og koble til strømuttaket.
OBS! Termostat ikke inkludert!QuickHeat gir både gangkomfort og varme, og det er derfor ikke behov for noe annet mellomlag. Hvis du erstatter ditt vanlige varmesystem med QuickHeat, kan du vanligvis senke temperaturen med 2-3 grader sammenlignet med hvis du bare bruker radiatorer. Den medfølgende timeren kan stilles inn til 5 + 2 dager.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Pergo |
|---|---|
| Art.Nr. | NEUDLQH60X700 |
| Type | Gulvvarmefolie |
| Bredde | 600 mm |
| Lengde | 7000 mm |
| Areal | 4,2 m2 |
| Serie | QuickHeat |
| Maks Temperatur | 27 °C |
| EAN-nr | 5400818974299 |
