Beskrivelse
Varmekabelmatte 100W/m2 og installasjonsveiledning. For lavtbyggende installasjon i tørrom. Matte 0,5 x 2-20 m. Total tykkelse 4 mm.
Termostat er ikke inkludert, dette kan kjøpes som tilbehør.
Egenskaper
| Varemerke | Profag |
|---|---|
| Spenning | 230 V |
| Tykkelse | 3,6 mm |
| Produkttype | Varmematte |
| Bredde | 500 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Areal | 1, 2, 3, 4, 6, 1,5 m² |
| Lengde | 2000, 3000, 4000, 6000, 12000 mm |
| Effekt/prestering | 100, 150, 200, 300, 400, 600 W |
| Antall (m2/pk) | 1, 2, 3, 4, 6, 1,5 m²/frp |

