


Varmepumpehus PalmakoEdwinHvitmalt
2 552 kr3 190 kr
Spar 20 %
Kampanje
39h igjen!
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 107233 |
| Serie | Edwin |
| Farge | Hvitmalt |
| Lengde | 1186 mm |
| Type | Varmepumpedeksel |
| Høyde | 850 mm |
| Bredde | 1190 mm |
| Vekt | 23 kg |
| Materiale | Tre |
| Passer til | Luft-/Vannvarmepumper |
| Treslag | Gran |
| Dybde | 630 mm |
| EAN-nr | 4743142050002 |
| Nobb | 53398535 |

