Beskrivelse
Lampe Svedbergs LED er en energieffektiv LED-belysning som passer Svedbergs Tived speil og Line speilskap. Avgir en varmhvit belysning til baderommet med 3000 Kelvin.
Egenskaper
| Varemerke | Svedbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 7337 |
| Farge | Sort |
| Bredde | 300 mm |
| Dybde | 95 mm |
| Høyde | 45 mm |
| Effekt/prestering | 5 W |
| Effekt | 5 W |
| Energieffektivitet | A++-A |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lystemperatur | 3000 K |
| Belysning | Ja, LED |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Stål |
| Strømuttak | Nei |
| Type | Lampe |
| Dimbar | Nei |
| RSK-nr | 8934704 |
| EAN-nr | 7323100285508 |
| Nobb | 57309586 |


