


Downlight MalmbergsMD-991 LED AC Chip 6W
fra 549 kr
Velg Lystemperatur (K)
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr

Malmbergs MD-991 AC Chip LED-downlight der du slipper driver for enklere installasjon. For innfelt montering. Kobles til hurtigkoblingsklemme 4x2,5 mm². Mulighet for viderekobling med strekkavlaster for kabel alt. flexrør 16 mm. Dimbar med bakkantstyrt transistordimmer (RC). Dobbelisolert og S-merket.
Varemerke
Beskrivelse
Malmbergs MD-991 AC Chip LED-downlight der du slipper driver for enklere installasjon. For innfelt montering. Kobles til hurtigkoblingsklemme 4x2,5 mm². Mulighet for viderekobling med strekkavlaster for kabel alt. flexrør 16 mm. Dimbar med bakkantstyrt transistordimmer (RC). Dobbelisolert og S-merket.
Egenskaper
| Varemerke | Malmbergs |
|---|---|
| Farge | Hvit |
| Diameter | 80 mm |
| Spenning | 230 V |
| Energieffektivitet | E |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lysspredningsvinkel | 35 ° |
| Lyskilde | LED |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Effekt/prestering | 6 W |
| Design | Downlight |
| Hulltakingsmål | 70 |
| Serie | MD-991 |
| Produkttype | Downlight |
| Dimbar | Ja |
| Lystemperatur | 2700, 3000, 4000 K |
