
Downlight MalmbergsSmartHome LED Slim Wifi CCT
fra 799 kr
Velg Effekt/prestering
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Downlight Malmbergs SmartHome LED Slim Wifi Tune 3000-6000K.
Wi-Fi LED-downlight kobles til WiFi-nettverket i hjemmet ditt ved hjelp av en app som du installerer på din smarttelefon. (Søk ”Malmbergs” i Google Play eller App Store). Med appen eller med stemmestyring kan du enkelt og smidig dimme eller endre lyset fra varmt til kaldhvit. Still inn tidspunktet du vil at belysningen skal slås på eller av. Støtte for stemmestyring med Google Home og Amazon Alexa. For innfelt montering.Kobles til hurtigkoblingsklemme 4x2,5 mm². Dimbar. Dobbeltisolert.
Egenskaper
| Varemerke | Malmbergs |
|---|---|
| Farge | Hvit |
| Diameter | 120, 215 mm |
| Spenning | 230 V |
| Energieffektivitet | A++ |
| Høyde | 32 mm |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lysspredningsvinkel | 60 ° |
| Lyskilde | LED |
| Lystemperatur | 3000-6000 K |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Design | Downlight |
| Serie | Smart Home |
| Produkttype | Downlight |
| Dimbar | Ja |
| Effekt/prestering | 6, 15 W |
| Hulltakingsmål | 100, 200 |
