
Downlight WestalWLD R84 Fast 60g
fra 380 kr
Prispresset
Velg Lystemperatur (K)
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Downlight Westal WLD R84 Fast 60g er en innfelt downlight i lakkert aluminium. LED-chipet er plassert høyt opp i armaturen for å motvirke blending, og lyset spres med hjelp av en reflektor.
Den leveres komplett med drivverk med 3-pols hurtigtilkoblingsklemme. Downlighten krever ingen boks over spotlighten, men er godkjent for å installere direkte mot isolasjon.
Egenskaper
| Varemerke | Westal |
|---|---|
| Farge | Hvit |
| Diameter | 95 mm |
| Tilkobling | Med Innebygd Drivverk |
| Spenning | 230 V |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Høyde | 36,5 mm |
| IP-Klasse | IP54 |
| Lysspredningsvinkel | 60 ° |
| Lyskilde | LED |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Aluminium |
| Innbyggningsdybde | 33 mm |
| Effekt/prestering | 8 W |
| Serie | WLD |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Produkttype | Downlight |
| Vekt | 0,26 kg |
| Dimbar | Ja |
| Lystemperatur | 2700, 3000 K |
