Beskrivelse
Søt dekorasjonsfigur i form av snøkrystall. Dekorasjonen er 45 cm høy. Fin dekorasjon som gir en koselig belysning innendørs.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 582-12 |
| Farge | Transparent |
| Antall Lyskilder | 50 st |
| Høyde | 450 mm |
| Bredde | 400 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Strøm | 20 mA |
| Produkttype | Juledekorasjon |
| Sokkel | Fixed |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Vekt | 0,46 kg |
| Serie | Icy |
| Effekt/prestering | 0,064 W |
| Lysstyrke | 34 lumen |
| EAN-nr | 7391482015907 |




