Beskrivelse
Rund metalllykt med amberfargede LED-lys fra Gnosjö Konstsmide. Lykten drives av 3xAAA.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 1815-780 |
| Farge | Sort |
| Høyde | 180 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Lyskilde | LED |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Stål |
| Produkttype | Lysdekorasjon |
| Dybde | 120 mm |
| Dimbar | Nei |
| Effekt/prestering | 0,064 W |
| Sensor | Nei |
| Antall Lyskilder | 9 st |
| Vekt | 0,3 kg |
| Bredde | 120 mm |
| EAN-nr | 7318301815784 |



