
Vegglampe AstroAtelier GrandeMatt Svart
4 049 kr
Prispresset

Atelier Grande
Matt Svart4 049 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 149 kr

Atelier kolleksjonen er designet for å hylle de robuste og funksjonelle lampene som finnes på verksteder, og kombinerer tradisjonell funksjonalitet med moderne stil.
Lys skaper mer enn stemning, det påvirker også hvordan du føler deg. Dette gjør belysning til et viktig element både innendørs og utendørs. Sjekk ut vårt brede utvalg av belysning fra Astro i et tidløst design.
Lys skaper mer enn stemning, det påvirker også hvordan du føler deg. Dette gjør belysning til et viktig element både innendørs og utendørs. Sjekk ut vårt brede utvalg av belysning fra Astro i et tidløst design.
Varemerke
Beskrivelse
Atelier kolleksjonen er designet for å hylle de robuste og funksjonelle lampene som finnes på verksteder, og kombinerer tradisjonell funksjonalitet med moderne stil.
Lys skaper mer enn stemning, det påvirker også hvordan du føler deg. Dette gjør belysning til et viktig element både innendørs og utendørs. Sjekk ut vårt brede utvalg av belysning fra Astro i et tidløst design.
Lys skaper mer enn stemning, det påvirker også hvordan du føler deg. Dette gjør belysning til et viktig element både innendørs og utendørs. Sjekk ut vårt brede utvalg av belysning fra Astro i et tidløst design.
Egenskaper
| Varemerke | Astro |
|---|---|
| Art.Nr. | 1224016 |
| Farge | Matt Sort |
| Høyde | 400 mm |
| Spenning | 230 V |
| Dybde | 430 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Materiale | Aluminium |
| Effekt/prestering | 12 W |
| Serie | Atelier |
| Sokkel | E27/ES |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Produkttype | Vegglampe |
| Bredde | 122 mm |
| Design | Leselampe |
| Kabelfarge | Sort |
| Garanti | 3 år |
| Lyskilde | LED |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 5038856075052 |