
Girlander Star TradingEkstra System LED 100L
1 219 kr

Ekstra System LED 100L
1 219 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
System LED er Star Tradings premiumsystem for større og holdbare dekorasjoner. Produktene har en lang levetid og gir et veldig kraftig lys. 6 m girlander med 100 varmhvite LED-lys, ekstra enhet.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 465-91-1 |
| Farge | Grønn |
| Høyde | 280 mm |
| Design | Varmhvit |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lyskilde | LED |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Plast |
| Serie | System |
| Sokkel | Fixed |
| Produkttype | Garland |
| Bruksområde | Utendørs |
| Dybde | 280 mm |
| Lengde | 6 m |
| Lysstyrke | 114 lumen |
| Lystemperatur | 2900 K |
| Effekt/prestering | 0,08 W |
| Sensor | Nei |
| Antall Lyskilder | 100 st |
| Vekt | 2,68 kg |
| EAN-nr | 7391482058249 |
