


Hengende Lampe Star TradingLighty Batteridrevet Lyskilde til Adventstjerne
109 kr
Beskrivelse
Batteridrevet lyskilde. Fungerer utmerket for å belyse våre adventsstjerner i papir. 1m kabel mellom batteriboksen og lyskilden.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 083-12 |
| Farge | Hvit |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Plast |
| Serie | Lighty |
| Sokkel | Fast |
| Type | Lyslenke |
| Kabellengde | 1 m |
| Dybde | 4 cm |
| Dimbar | Nei |
| Høyde | 4 cm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Antall Lyskilder | 12 stk |
| Bredde | 4 cm |
| EAN-nr | 7391482078520 |

