




Istapplenke Star TradingExtra System 24 98L
549 kr
Beskrivelse
System 24 er et komplett hage-, fest- og julebelysningssystem. Ekstra istappkjede med 98 varmhvite LED-lys. Lyskjeden er 2 m lang og 1 m høy.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 491-11-1 |
| Farge | Sort |
| Høyde | 1000 mm |
| Design | Varmhvit |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lyskilde | LED |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Plast |
| Serie | System |
| Sokkel | Fixed |
| Produkttype | Istapplenke Ekstra |
| Bruksområde | Utendørs |
| Strøm | 63 mA |
| Lengde | 2 m |
| Lysstyrke | 71 lumen |
| Lystemperatur | 2500 K |
| Effekt/prestering | 1,5 W |
| Sensor | Nei |
| Antall Lyskilder | 98 st |
| Vekt | 0,57 kg |
| EAN-nr | 7391482056184 |

