


Lysgardin Star TradingDecy Hengende Gardinlenke LED
99 kr

Decy Hengende Gardinlenke LED
99 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Gardinlenken for innendørs bruk med dekorasjoner i form av grantrær, stjerner, reinsdyr og klokker. Heng den i vinduet eller på veggen for å skape en hyggelig atmosfære og fint lys i hjemmet. Batteriboks med timerfunksjon.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 729-30 |
| Farge | Transparent |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Plast |
| Serie | Decy |
| Sokkel | Fast |
| Type | Lysgardin |
| Kabellengde | 0,5 m |
| Dimbar | Nei |
| Høyde | 82 cm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Antall Lyskilder | 40 stk |
| Bredde | 100 cm |
| EAN-nr | 7391482051172 |
